Fjalë Kyçe

E zbulon Haxhi Krasniqi, dikush e dëmtoi dhe i favorizoi kundërshtarët

E zbulon Haxhi Krasniqi, dikush e dëmtoi dhe i favorizoi kundërshtarët

Njëri nga boksierët më të mirë shqiptar, Haxhi Krasniqi ka zbuluar se dikush i ka ndihmuar jashtëligjshëm kundërshtarët e tij.

Ai pretendon se i është dëmtuar në këto raste kur i ka humbur meçet e tij.

Por boksieri nga Juniku premton se ata do të pësojnë gjithnjë në duele ndaj tij.

Ky është reagimi i Krasniqit:

Unë vërtetë i kam humbur disa duele të boksit, ndër të tjera edhe për shkak se palë të treta iu kanë ndihmuar kundërshtarëve të mijë në mënyrë të jashtligjshme, por thellë në zemër akoma nuk më ka mposhtur askush dhe as nuk do më mposht.

Ata që tani e ndiejnë vetën të përmendur, do të pësojnë gjithnjë ndaj meje, këtë ua premtoj, sinqerisht.

🥊"Unë vërtetë i kam humbur disa duele të boksit, ndër të tjera edhe për shkak se palë të treta iu kanë ndihmuar…

Gepostet von Sporti në IndeksOnline am Mittwoch, 5. August 2020