Fjalë Kyçe

Edhe Liga e Parë fillon këtë fundjavë

Edhe Liga e Parë fillon këtë fundjavë

Liga e Parë e Kosovës nis takimet e radhës të stinorit pranveror këtë fundjavë, shkruan GazetaAlo.

Kur kemi parasysh peshën e madhe të garave kjo ligë oadyshim pritet të jetë interesante dhe shumë atraktive.

Këto janë ndeshjet e kësaj jave. /GazetaAlo.

E shtunë, ora 13:00

Onix – Drenasi (ndeshja zhvillohet në Istog)

Ramiz Sadiku – Dukagjini

Trepça – Fushë Kosova

E diel, ora 13:00

Vëllaznimi – 2 Korriku

Arbëria – Vushtrria (ndeshja zhvillohet në Lipjan)

Kika – Bashkimi

Vllaznia – Istogu

Vitia – Besa