Fjalë Kyçe

Edhe sot me shi dhe vranësira, nga neser ngritje të temperaturave

Edhe  sot me shi dhe vranësira, nga neser ngritje të temperaturave

Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

Moti sot do të jetë me vranësira i shoqëruar me reshje shiu. Në pjesët malore të vendit pritet të ketë edhe reshje bore.

Temperaturat e mëngjesit do të arrijnë deri më 5 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të arrijnë deri më 7 gradë Celsius.

Nga dita e hënë pritet që moti të jetë i qëndrueshëm me rritje të temperaturave