Fjalë Kyçe

“El Clasico”, ja sa tifozë do të jenë në “Santiago Bernabeu”

“El Clasico”, ja sa tifozë do të jenë në “Santiago Bernabeu”

Ditën e nesërme në kuadër të Copa del Rey, do të zhvillohet ndeshja e kthimit ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës, shkruan GazetaAlo.

El Clasico luhet me fillim nga ora 21:00.

Përballja e parë ka përfunduar me rezultatin 1:1.

Ndeshja do të luhet në Santiago Bernabéu ku pritet të jenë rreth 80,000 tifozë./GazetaAlo