Fjalë Kyçe

Elita publikon imazhin e parë të djalit, e pagëzojnë me një emër të rrallë

Elita publikon imazhin e parë të djalit, e pagëzojnë me një emër të rrallë

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko bëhen prindër.

Moderatorja Elita Rudi ka shprehur gëzimin dhe bekimin që e ndjen me rastin e të bërit nënë, shkruan Gazeta Alo.

Ajo në rrjetin social instagram, ka ndarë një imazh të djalit ku tregon se e kanë pagëzuar me emrin Zëri.

Elita shkruan: “Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri Gjikolli🙏♥️ Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska!”

Kujtojmë se çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në muajin shtatorë te vitit të kaluar./Gazeta Alo/