Fjalë Kyçe

Everton – Liverpool, përfundon sfida me këtë rezultat

Everton – Liverpool, përfundon sfida me këtë rezultat

Ka përfunduar takimi derbi i kësaj jave në premier ligën angleze, shkruan GazetaAlo.

Everton dhe Liverpool janë përbalur në kuadër të javës së 29-të.

Kjo super sfidë edhe përkundër disa rasteve të shumta shënimi nga të dyja skuadrat u mbyll pa gola.

Rezultati final i takimit Everton – Liverpool 0:0. /GazetaAlo