Fjalë Kyçe

FA Cup sjell sonte këtë sfidë të madhe

FA Cup sjell  sonte këtë sfidë të madhe

Sonte në kuadër të FA Cup zhvillohet një super përballje, shkruan GazetaAlo.

Chelsea do të sfidohet nga Man Utd në një sfidë e cila pritet të jetë tejet interesante.

Chelsea dhe Man Utd luhet sonte me fillim nga ora 20:00. /GazetaAlo