Fjalë Kyçe

Ferizaji i vërtetë po rikthehet

Ferizaji i vërtetë po rikthehet

Skuadra e Ferizajit ka ardhur me një njoftim të rëndësishëm në faqenn zyrtare të klubit, shkruanbGazeta Alo.

Ky është njoftimi.

NJOFTIM.

Nesër e Dielle(07.07.2019) në ora 18:00, në Hotel “Emerald” organizohet ceremonia e nënshkrimit të privatizimit të Klubit Futbollistik “Ferizaj”, nga investitorë Anglez dhe vendor.

Ferizaj i vertet po rikthehet me nje super fuqi te madhe ⚪️🔵.