Fjalë Kyçe

Feronikeli – Drenasi, kjo skuadër e fiton miqësoren

Feronikeli – Drenasi, kjo skuadër e fiton miqësoren

Sot (e shtunë), në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, skuadra e Feronikelit priti skuadrën Drenasi, për të zhvilluar ndeshje miqësore, shkruan Gazeta alo.

Për shkak të termineve që UEFA ka caktuar për përfaqësuese, Feronikeli nuk luajti ndeshje kampionale këtë javë dhe për të mbajtur formën e skuadrës, u zhvillua miqësore me skuadrën e Drenasit.

Feronikeli e fitoi takimin me rezultat të pastër 3-0. /Gazeta Alo