Fjalë Kyçe

Yjet që mund të transferohen falas verën e ardhshme

Yjet që mund të transferohen falas verën e ardhshme

Afati kalimtar veror i vitit 2019 mund të sjellë transferime shumë interesante.

Shumë emra të mëdhenj të futbollit janë në muajt e fundit të kontratave me skuadrat e tyre, dhe mund të transferohem falas në skuadrat e tjera.

Në mesin e këtyre emrave janë edhe Anthony Martial i Manchester United, Cesc Fabregas i Chelsea dhe Mario Balotelli i Nice.

‘Goal.com’ sjellë listën e emrave të lojtarëve që mund të transferohen falas verën e ardhshme, përcjell ‘lajmi.net’.

Toby Alderweireld | DF | Tottenham

Alphonse Areola | GK | PSG

Mario Balotelli | FW | Nice

Yacine Brahimi | FW| Porto

Gary Cahill | DF | Chelsea

Matteo Darmian | DF | Manchester United

Brahim Diaz | | MF | Man City

Mousa Dembele | MF | Tottenham

Munir El Haddadi | FW | Barcelona

Cesc Fabregas | MF | Chelsea

Olivier Giroud | FW | Chelsea

Diego Godin | DF | Atletico Madrid

Ander Herrera | MF | Manchester United

Hector Herrera | MF | Porto

Phil Jones | DF | Manchester United

Vincent Kompany | DF | Manchester City

Filipe Luis | DF | Atletico Madrid

David Luiz | DF | Chelsea

Anthony Martial | FW | Manchester United

Juan Mata | MF | Manchester United

James Milner | MF | Liverpool

Nacho Monreal | DF | Arsenal.