Fjalë Kyçe

Fitore e mundimshme e Liverpoolit ndaj Newcastle

Fitore e mundimshme e Liverpoolit ndaj Newcastle

Liverpolli ka shënuar fitore ndaj Newcastle në takimin e javës së 37 të premier ligës angleze, shkruan GazetaAlo.

Skuadra e Jurgen Klopp ka shënuar fitore të rëndësishme në garën për titullin e premier ligës.

Rezzultati final i sfidës 2:3 në favor të Liverpoolit.

Golat i shënuan Van Dijk, Salah dhe Origi i cili u asistua nga Shaqiri, ndërsa për vendasit shënuan Atsu dhe Randon. /GazetaAlo