Fjalë Kyçe

Fjalët e Challandes pas barazimit me Danimarkën

Fjalët e Challandes pas barazimit me Danimarkën

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, shprehet i kënaqur me lojën e treguar nga ‘Dardanët’.

“Jam i kënaqur me lojën. Ishte një paraiqtje e mirë. Kemi provuar disa skema”, theksoi Challandes.

“Tashmë jemi gati edhe për ekipe të mëdha. Jemi mirë dhe të fortë”, tha ndër të tjera Bernard Challandes.

Kosova barazoi 2:2 me Danimarkën në Fadil Vokrri.