Fjalë Kyçe

Fjalët e Ter Stegen pas fitores ndaj Realit

Fjalët e Ter Stegen pas fitores ndaj Realit

Real Madridi nuk mundi ta mposhtë Ter Stegenin në El Clasicon e fundit, mirëpo për gjermanin vizita në Bernabeu gjithmonë sjell vështirësi, shkruan GazetaAlo

“Ju gjithmonë vuani në Bernabeu”, tha fillimisht Ter Stegen pas ndeshjes.

“Ne e dimë se kemi një ekip të mirë dhe kështu që ne luftuam për fitore”, ka deklaruar numri një i Barcelones /GaxetaAlo