Fjalë Kyçe

Fjalët e Ter Stegen pas fitores së madhe ndaj Real Madridit

Fjalët e Ter Stegen pas fitores së madhe ndaj Real Madridit

Ter Stegen e ka lavdëruar tej mase paraqitjen e uruguajanin në fitoren e mbrëmshme ndaj Real Madridit, shkruan GazetaAlo.

“Luis Suárez është një nga sulmuesit më të mirë dhe unë jam shumë i kënaqur me të,ai vendosi këtë ndeshje”

“Kalimi në finale do të thotë shumë për mua dhe unë jam i lumtur për të gjithë ekipin. Të shtunën do të shkojmë përsëri për fitore” , ka thënë Ter Stegen

Ai ka folur edhe në lidhje me performancen e tij të mbrëmshme.

“Unë gjithmonë bëj më të mirën time”, ka përfunduar numri një i Barcelonës. /GazetaAlo