Fjalë Kyçe

Fjalët e Valverdes para sfidës së kampionëve

Fjalët e Valverdes para sfidës së kampionëve

Barcelona do të sfidohet nga Lioni në ligën e kampionëve somte me fillim nga ora 21:00, shkruan GazetaAlo.

Trajneri i Barces Ernesto Valverde ka deklaruar se Lioni është skiadër e fortë por Barcelona është e lindur për lojen e futbollit.

“Lyoni është një skuadër e fortë në shtëpi, me lojtarë të mëdhenj dhe shumë sulmues”.

“Liga e Kampionëve është e fortë dhe e vështirë, por ne jemi vërtet për këtë lojë”, ka deklaruar Valverde. / GazetaAlo