Fjalë Kyçe

Fjalët emocionuese të Majlindës

Fjalët emocionuese të Majlindës

Majlinda Kelmendi ditë më parë është stolisur me medalje të Artë, shkruan GazetaAlo.

Fjalët e saja emocionuese pas këtij triumfi.

“Të jem e sinqertë, sot (të premten) isha shumë e motivuar. Kisha disa ndjenja, si të isha në Olimpiadë. Isha e motivuar dhe e dija saktësisht çfarë duhej të bëja”, kishte deklaruar ndër të tjera, Majlinda Kelmendi, pas medaljes së artë të fituar në Grand Slamin e xhudos🥋, që u mbajt në Dyseldorf. /GazeraAlo