Fjalë Kyçe

Fjolla bëhet për spital

Fjolla bëhet për spital

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet.

Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr tretman mjeksor.

“So let me dek a”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Se çfarë ka ndodhur konkretisht Fjolla nuk ka treguar, e se si do të bëhet gjendja e saj mbetet të shihet.