Fjalë Kyçe

Flamur Neziri transferohet te kjo skuadër

Flamur Neziri transferohet te kjo skuadër

“Gardiani” i mirënjohur kosovar, Flamur Neziri është bërë me skuadër të re.

Neziri ka firmosur kontratë 1-vjeçare me Dukagjinin e Klinës.

Lajmi konfirmohet nga vet Neziri për Zëri.info.

“Nga sot jam pjesë e Dukagjinit. Jam i lumtur me kontratën e re dhe kushtet e ofruar. Ju premtoj maksimumin tim”, ka thënë Neziri.

Kujtojmë se Neziri ditë më parë u largua nga Flamurtari i Prishtinës për shkak të financave.

Neziri është ndër portierët më cilësor në Kosovë.