Fjalë Kyçe

Flamurtari – Prishtina, formacionet zyrtare

Flamurtari – Prishtina, formacionet zyrtare

Nga ora 13:30 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ do të luhet sfida ndërmjet, Flamirtarit dhe Prishtinës.

Tanimë gjithçka është gati për fillimin e këtij takimi, pasi të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet.

Formacionet zyrtare:

Flamurtari: Neziri, Maxhuni, Simeonov-Granchov, Quansah, Dumani, Bruqi, Zeqiri, Boshnjaku, Kelmendi, Krasniqi, Shillova. Kryetrajner: Arsim Thaqi

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Bashiru, Dallku, Bekteshi, Miftaraj, Arago, Korenica, Makenda, Morina, Khalid. Kryetrajner: Mirel Josa

Gjyqtarë: Mervan Bejtullahu, Fatmir Abrashi, Elvis Bicaj, Tefik Maloku

Stadiumi: “Fadil Vokrri” – Prishtinë. /GazeraAlo