Fjalë Kyçe

Flamurtari – Trepça ’89, formacionet e mundshme

Flamurtari – Trepça ’89, formacionet e mundshme

Flamurtari dhe Trepça 89 do të përballen nga ora 17:00, në stadiumin e qytetit ‘Fadil Vokrri’, shkruan GazetaAlo.

Skuadrat pritet të zbresin në fushë me këto formacione.

Flamurtari mund të startojë me këtë përbërjet sot:

Neziri, Quansah, Granchov, Kabashi, Dumani, Zeqiri, Bruqi, Boshnjaku, Kelmendi, Krasniqi, Shillova.

Kryetrajner: Arsim Thaqi

Trepça ’89 me shumë mundësi do zbresë në fushën e lojës me këtë formacion:

Beqiri, Pira, Basriu, Asare, Mersini, Jashari, Maloku, Hyseni, Hoti, Hyshmeri, Herman.

Trajner: Sabit Osmani./GazetaAlo