Fjalë Kyçe

Florian Thauvin drejt gjigantit gjerman

Florian Thauvin drejt gjigantit gjerman

Bayern Munch është i interesuar për sulmuesin e Marseille, Florian Thauvin, raportojnë mediet gjermane, përcjell Gazeta Alo.

“Bavarezët” janë duke menduar për ndryshime të mëdha në verën që vjen, dhe sulmuesi i Marseille është në listën e gjigantëve gjermane.

Florian Thauvin është duke bërë një sezon të madh me skuadrën francez. Ai në shënjestër të disa klubeve evropiane, por siç raportohet, Bayern Munich është kandidat serioz për ta blerë Thauvin. /Gazeta Alo/