Fjalë Kyçe

Formacionet Basel-Sion, a do të luajë Edon Zhegrova

Formacionet Basel-Sion,  a do të luajë Edon Zhegrova

Janë publikuar formacionet e ndeshjes Basel-Sion, ku në fushë janë pesë futbollistë shqiptarë.

Te Baseli, nga fillimi është vetëm Taulant Xhaka, derisa në bankën rezervë kanë përfunduar Albian Ajeti dhe Edon Zhegrova.

Te Sioni nga fillimi do të paraqiten Burim Kukeli, Ermir Lenjani, Pajtim Kasami dhe Bastien Toma. Ndeshja nis nga ora 16:00.