Fjalë Kyçe

Formacionet zyrtare, Atl. Madrid – Juventus

Formacionet zyrtare,  Atl. Madrid – Juventus

Në stadiumin ‘Wanda Metropolitano’, Atletico Madrid pret Juventusin për të zhvilluar ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes Atletico Madridit dhe Juventusit fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak; Juanfran, Gimenez, Godin, Filipe Luis; Koke, Partey, Rodrigo, Saul; Griezmann, Diego Costa.

Juventus