Fjalë Kyçe

Formacionet zyrtare: Barcelona – Granada

Formacionet zyrtare: Barcelona – Granada

Barcelona është nikoqir i Granadas, në kuadër të xhiros së pestë në La Liga.

Pas humbjes ndaj Bayern Munichut, katalunasit duan këndelljen dhe synojnë fitore në “Camp Nou”, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, Granada do mundohet të bëjë befasinë.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Araujo, Garcia, Balde; Busquets, Roberto, De Jong; Coutinho, Depay, Demir.

Granada: Maximiano; Quini, Duarte, Abram, Escudero; Milla, Eteki, Monchu; Machís, Puertas, Jorge Molina

Ndeshja nis në ora 21:00.