Fjalë Kyçe

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Werder Bremen, Rashica titullar

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Werder Bremen, Rashica titullar

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Bayern Munich – Werder Bremen.

Kampionët e Bundesligës me fillim nga ora 15:30, presin në Allianz Arena Milot Rashicën dhe Werder Bremen.

Milot Rashica është titullar në këtë ndeshje, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Bayern Munich:

 

Werder Bremen: