Fjalë Kyçe

Formacionet zyrtare: FC Prishtina – FC Besa

Formacionet zyrtare: FC Prishtina – FC Besa

Stadiumi ‘Fadil Vokrri’ do të mirëpresë derbin e vjetër në Superligës e Kosovës, mes FC Prishtina dhe FC Besës.

Të dy skuadrat që kanë dhënë shumë në futbollin e Kosovës që nga pas lufta, do të masin forcat në ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të xhiros së gjashtë të Superligës së Kosovës, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

FC Prishtina:

FC Besa: Së shpejti…