Fjalë Kyçe

Formacionet zyrtare: Lyon – Barcelona

Formacionet zyrtare: Lyon – Barcelona

Liga e kampionëve somte sjell super përballjen ndërmjet Lionit dhe Barcelonës, shkruan GazetaAlo.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet startuese.

Kjo sfidë nis nga ora 21:00.

Lyon XI (4-3-3): Lopes; Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy; Ndombele, Aouar, Tousart; Depay, Traore, Dembele

Barcelona XI (4-3-3): Ter Stegen; Alba, Lenglet, Pique, Semedo; Busquets, Rakitic, Vidal; Dembele, Suarez, Messi. /GazetaAlo.