Fjalë Kyçe

Formacionet zyrtare, Milan – Inter

Formacionet zyrtare, Milan – Inter

Janë publikuar formacionet zyrtare të super sfides së sontme ndërmjet Milano dhe Inter, shkruan Gazeta alo.

Derbi i sontëm do të luhet në San Siro me fillim nga ora 20:30.

Këto janë formacionet zyrtare.

Milan

Inter