Fjalë Kyçe

Formacionet zyrtare: Sassuolo – Lazio, Muriqi nga minuta e parë

Formacionet zyrtare: Sassuolo – Lazio, Muriqi nga minuta e parë

Lazio është mysafir i Sassuolos, ndeshje e vlefshme për xhiron e fundit për këtë edicion në Seria A.

Lazio synon vetëm fitore edhe pse e ka të siguruar kualifikimin në Ligën e Evropës, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, Sassuolo me një fitore dhe shpreson në humbjen e Romës, atëherë do kualifikohej në Ligën e Konferencave.

Formacionet zyrtare:

Sassuolo:

https://twitter.com/SassuoloUS/status/1396522640693731328?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1396522640693731328%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Flajmi.net%2Fweb%2Ftweet-button

Lazio:

https://twitter.com/OfficialSSLazio/status/1396519661664096256?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1396519661664096256%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Flajmi.net%2Fweb%2Ftweet-button