Fjalë Kyçe

Formacionet zyrtare: Watford – Arsenal

Formacionet zyrtare: Watford – Arsenal

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Watford – Arsenal.

‘Topçinjtë’ kërkojnë të kthehen te fitorja pas dy dështimeve radhazi (një humbje dhe një barazim).

Në formacionin e Unai Emery është rikthyer Mesut Ozil, i cili starton për herë të parë këtë sezon.

Më poshtë formacionet zyrtare të të dyja ekipeve, derisa ndeshja fillon në orën 17:30.

 

Watford:

 

Arsenal: