Fjalë Kyçe

Formacioni i Juventusit kundër Torinos

Formacioni i Juventusit kundër Torinos

Juventusi dhe Torino do të përballen sonte në kuadër të javës së 35 në Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Sipas të rejave të fundit, sonte skuadra e Juves pritet të startojë më këtë përbërje.

Juventus (4-4-2): Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, De Sciglio; Cuadrado, Pjanic, Matuidi, Bernardeschi; Cristiano Ronaldo, Kean.

Juventus – Torino luhet me fillim nga ora 20:30. /Gazeta Alo