Fjalë Kyçe

Formacioni i mundshëm i Barcelonës ndaj Betisit

Formacioni i mundshëm i Barcelonës ndaj Betisit

Barcelona dhe Betis do të përballen somte në kuadër të la ligas, shkruan Gazeta Alo.

Sfida do të luhet në Camp Nou me fillim nga ora 20 :45.

Skuadra katalunase ka publikuar formacionin e mundhsëm për këtë sfidë tejet të rënndësishme.

Ky është formacioni i mundhsëm. /Gazeta Alo.