Fjalë Kyçe

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për ‘El Clasico’

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për ‘El Clasico’

Ditën e nesërme në kuadër të Copa del Rey, do të zhvillohet ndeshja e kthimit ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës, shkruan GazetaAlo.

El Clasico luhet me fillim nga ora 21:00, në Santiago Bernaneu.

Përballja e parë ka përfunduar me rezultatin 1:1.

Tanimë skuadra e Barcelonës ka publikuar formacionin e mundshëm për këtë përballje. /GazetaAlo.

Formacioni i Barcelonës.