Fjalë Kyçe

Formacioni i mundshėm i Real Madridit ndaj Ajaxit

Formacioni i mundshėm i Real Madridit ndaj Ajaxit

Ajax dhe Real Madrid pėrballen sonte nė kiadėr tė Ligės sė Kampionėve, shkruan GazetaAlo.

Kjo super sfidė fillon nga ora 21 :00.

Tanimė skuadra madriliane ka publikuar formacionin e mundshėm.

Real Madrid: Navas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Llorente, Modric, Vasquez, Benzema, Vinicius Jr.