Fjalë Kyçe

Formacioni i Zidane kundër Celta Vigo

Formacioni i Zidane kundër Celta Vigo

Kundërshtari i parë i Zinedine Zidane pas rikthimit te Real Madrid do të jetë skuadra e Celta Vigo, shkruan GazetaAlo

Skuadra e Zidane do të përballet me Celta Vigon në takimin e javës së 28-të në la liga.

Real Madrid dhe Celta Vigo do të luhet në stadiumin Santiago Bernabeu ditën e sotme me fillim nga ora 16:30.

Zinedine Zidane pritet të nis epokën e re te Reali me këtë formacion.

Real Madrid:
Courtois; Odriozola, Varane, Ramos, Marcelo; Ceballos, Modric, Kroos; Bale, Benzema, Asensio. /Gazeta Alo