Fjalë Kyçe

Formacioni zyrtar i Prishtinës kundër Feronikelit

Formacioni zyrtar i Prishtinës kundër Feronikelit

Prishtina dhe Feronikeli do të përballen në derbin e kësaj jave në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Kjo sfidë tejet e rëndësishme do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 17:00.

Skuadra nga kryeqyteti ka publikuar formacionin zyrtar të kësaj sfide.

Ky është formacioni i trajnerit Mirel Josa. /GazetaAlo