Fjalë Kyçe

Frosinone – Inter, mbyllet me këtë rezultat

Frosinone – Inter, mbyllet me këtë rezultat

Skuadra e Interit ka shënuar fitore ndaj Frosinone në takimin e sontëm në Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Inter ka shënuar fitore me rezultatin 3:1, në takimin e javës së 32-të në Serie A.

Golat për nerazurët i shënuan Nainngolan, Perisiç nga penaltia dhe Vecino, ndërsa për Frosinonen ka shënuar Casata. /Gazeta Alo.