Fjalë Kyçe

Frosinone – Roma, mbyllet ndeshja me këtë rezultat

Frosinone – Roma, mbyllet ndeshja me këtë rezultat

Ka përfunduar ndeshja e javës së 25-të në Serie A, ndërmjet Frosinone dhe Roma, shkruan GazetaAlo.

Ndeshja është mbyllur me rezultatin 2:3, në favor të Romës, e cila shënoi golin e fitores në minutat shtesë të takimit.

Golat i shënuan ciano dhe Ponamonte për vendasit, ndërsa për romakët shënuan Dzeko dy herë dhe Pellegrini. /GazetaAlo