Fjalë Kyçe

Fulham – Chelsea, shënohen tre gola të shpejtë

Fulham – Chelsea, shënohen tre gola të shpejtë

Fulham dhe Chelsea janë duke zhvilluar ndeshjen e javës së 29, në prmeir ligë, shkruan GazetaAlo.

Një sfidë tejet interesante është duke u zhvilluar në shtëpin e Fulhamit, ku janë shënuar plotë tre gola në 30-të minutat e parë.

Londinezët janë në epersi me rezultatin 1:2. /GazetaAlo