Fjalë Kyçe

Fulham – Liverpool, përfundon ndeshja me këtë rezultat

Fulham – Liverpool, përfundon ndeshja me këtë rezultat

Ka përfunduar ndeshja e javës së 31-të në premier ligën angleze, ndërmjet Fulhamit dhe Liverpoolit, shkruan Gazeta Alo.

Skuadra e Jurgen Klopp ka mposhtur Fulhamin në udhëtim me rezultatin 1:2.

Golat i kanë shënuar Mane dhe Millner nga penaltia, ndërsa për Fulhamin ka shënuar Babel. /GazetaAlo