Fjalë Kyçe

Fundjavë bombastike, këto ndeshje transmetohen në TV

Fundjavë bombastike, këto ndeshje transmetohen në TV

xIPKO dhe Digitalb vijn këtë fundjavë me transmetime bombastike të cilat nuk duhet ti humbisni, shkruan GazetaAlo.

Këto janë përballjet të cilat mund ti ndiqni në TV.

Llapi – Prishtina | E shtunë | 13:30 | SSK2

Tottenham – Arsenal | E shtunë | 13:30 | SSK1

Lazio – Roma | E shtunë | 20:30 | SSK2

Real Madrid – Barcelona | E shtunë | 20:45 | SSK1

Everton – Liverpool | E diel | 17:15 | SSK1

Napoli – Juventus | E diel | 20:30 | SSK1