Fjalë Kyçe

Futbollistët e preferuar të Munishit në Superligë dhe Ligën e Parë

Futbollistët e preferuar të Munishit në Superligë dhe Ligën e Parë

Trajneri i njohur kosovar, Ismet Munishi ishte i ftuar sot në emisionin “90 Plus”, shkruan GazetaAlo.

Në këtë emision Ismet Munishi ndër të tjera ka folur edhe për lojtarët e tij të preferuar në Superligë dhe Ligën e Parë të Kosovës.

“Në IPKO Superligë, më pëlqen Kastriot Rexha, ai ka qenë vendimtar edhe te skuadra e Dritës”.

“Ndërsa, në Ligën e Parë dua ta veçoj Labinot Osmanin e skuadrës së Vushtrrisë”, ka deklaruar Ismet Munishi. /Gazeta Alo.