Fjalë Kyçe

Futbollisti shqiptar shënon për Arsenalin

Futbollisti shqiptar shënon për Arsenalin

Skuadra e Arsenalit ka mbyllur pjesen e parë me dy gola epërsi ndaj BATE, shkruan GazetaAlo.

Një autogol dhe një gol i Shkodran Mustafit i dhanë epërsinë prej 2:0.

Ky rezultat e dërgon Arsenalin në rrethin tjetër të garave në ligën e evropes, /GazetaAlo