Fjalë Kyçe

Futsall: FC Prishtina 01, sonte zhvillon ndeshjen e radhes

Futsall: FC Prishtina 01, sonte zhvillon ndeshjen e radhes

Skuadra nga kryeqyteti FC Prishtina 01 udhëton në Obiliq, për tu përballur me Kastriotin, shkruan Gazeta Alo.

FC Prishtina 01 do ta synojëë rrugën e saj drejt qëllimit kryesor, ngjitjes në Superligë.

Skuadra e kompletuar udhëton për në Obiliq që të përballet me Kastriotin.

Ndeshja fillon në ora 20:00.

Djelmoshat janë të motivuar dhe kërkojnë ta vazhdojnë serinë perfekte pa barazime dhe humbje. /Gazeta Alo