Fjalë Kyçe

Futsall: Liburni triumfon në finalen e madhe

Futsall: Liburni triumfon në finalen e madhe

Liburni ka triumfuar ndaj Prishtina 01, në finalen e madhe të Futsallit,shkruan GazetaAlo.

Ekipi gjakovar ka shënuar fitore.me rezultatin 4:3, dhe ka arritur të stoliset me trofeun e Kupës së Kosovës.

Arbër Dobroshi dhe Halim Selmanaj realizuan nga dy gola për ekipin kuq e zi, ndërkohë Agon Ramadani me dy gola dhe Oso Gjinovci me një tjetër realizuan për ekipin kryeqytetas. /GazetaAlo.