Fjalë Kyçe

Gareth Bale është jashtëzakonisht i zhgënjyer

Gareth Bale është jashtëzakonisht i zhgënjyer

Gareth Bale është jashtëzakonisht i zhgënjyer dhe i mërzitur me Zidane pasi ky i fundit nuk e ftoi fare për ndeshjen e sotme ndaj Villarreal, shkruan GazetaAlo

“Ështe shumë i mërzitur nga kjo”, thonë burimet pranë tij. Zizou nuk ishte i kënaqur me atë që tregoi Gareth në ndeshjen ndaj Rayos dhe në vend të tij sot do të luajë Vinicius, raporton Marca.

Real Madrid dhe Villareal do të përballen sot nga ora 16:15. /Gazeta Alo