Fjalë Kyçe

Gattuso: Nuk jemi në kopshtin e fëmijëve

Gattuso: Nuk jemi në kopshtin e fëmijëve

Trajnerii Milanit ka reaguar për incidentin e mbrëmshëm ndërmjet Kessie dhe Biglia, shkruan GazetaAlo.

Në ditët e ardhshme do të flas me ata që janë të përfshirë në fjalosje (Biglia,Kessie).

Tani, nuk do të them asgjë.

Nuk duhet të sillesh ashtu edhe kur je i zemëruar. Ne nuk jemi në kopshtin e fëmijëve, ka deklaruar Gennaro.Gattuso. /Gazeta Alo