Fjalë Kyçe

Gazetarja e njohur zbulon formacionin e Barcelonës ndaj Lyonit

Gazetarja e njohur zbulon formacionin e Barcelonës ndaj Lyonit

Barcelona dhe Lyon do të përballen somte nga ora 21:00, në takimin e kthimit të ligës së kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

Gazetarja e njohur Helena Condis ka zbuluar formacionin startues të Barcelonës ndaj Lyonit.

Formacioni i Barcës për ndeshjen e sotme do të duket kështu:

Ter Stegen – S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba – Busquets, Rakitic, Arthur – Messi, Suarez dhe Coutinho. /Gazeta Alo