Fjalë Kyçe

Getinjo me vendim të papritur

Getinjo me vendim të papritur

Reperi, Getinjo është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

E në llogarinë e tij personale, Instagram siç duket ka fshirë të gjithë ndjekësit dhe imazhet teksa ka lënë vetëm një foto të fëmijërisë, shkruan lajmi.net.

Ky ndryshim i reperit ferizajas habiti të gjithë, madje nuk dihet arsyeja se përse e mori një vendim të tillë.

Sido që të jetë, Getinjo po vazhdon t’i mbajë aktiv fansat me projekte muzikore pa lënë anash edhe koncertet.

Ai tashmë është gjithnjë me Mozzik-un dhe Loredanën nëpër vende të ndryshme për të performuar.