Fjalë Kyçe

Gëzuar Krishtlindjen nga familja e CR7! (FOTO)

Gëzuar Krishtlindjen nga familja e CR7! (FOTO)

Vigjilja e Krishtlindjes ka mbërritur dhe në shtëpinë e Cristiano Ronaldos.

Sulmuesi i Juventusit ka uruar të gjithë ndjekësit e tij në Instagram me një foto tepër të ëmbël.

“Gëzuar Krishtlindjen”, shkruan Ronaldo krahë fotografisë ku ka pozuar me familjen e tij me veshje festive.